Archive: märts 2020


Informatsioon vanematele seoses koduõppega

Informatsioon vanematele seoses koduõppega

Alates 16. märtsist 2020 jätkub Vasalemma Põhikoolis õppetöö koduõppe/e-õppe vormis. 

Kogu oluline info, sh teave õppetöö kohta, liigub õpilaste ja lapsevanemateni e-kooli kaudu, seega palume seda infokanalit regulaarselt jälgida. 
Aineõpetajad annavad õpilastele e-kooli kaudu teada, kuidas toimub suhtlus ja õppetöö. 
Igal III-IX klassi õpilasel peab olema tehtud isiklik e-kooli konto. Abi saamiseks palume  pöörduda triin.poldsalu@vask.edu.ee 
Koduõppes osalemiseks on vajalik laua- või sülearvutit, nutitelefoni või tahvelarvutit ning internetiühendust.  
Palume meeles pidada, […]

Loe lisa

Teade

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on koroonaviiruse leviku tõkestamiseks  kõik koolid alates esmaspäevast, 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni suletud. Õppetöö jätkub distantsõppe vormis. 
Lisaks õppetööle ei toimu koolimajas ka ringe ega treeninguid. Õpetajad käivad vajadusel koolimajas õppetööd korraldamas ja koordineerimas. Peatatud on ka valla huvikoolide, raamatukogude jm huviasutuste töö. 
Õpetajad saadavad õpilastele õppeülesandeid ja vajalikku õppeinfot e-kooli vahendusel.  […]

Loe lisa

I kl õppekäik Ämari Lennubaasi

[ 16. aprill 2020; 09:30; ]

Loe lisa

IV kl õppekäik

[ 19. märts 2020; 09:00; ]

Loe lisa

Soovitused seoses COVID-19 haiguse levikuga

Kooli juhtkond soovitab  õpilastel, kes koolivaheajal külastasid Aasia riike, Itaaliat või Kanaari saari, kaks nädalat pärast Eestisse saabumist kodus õppida ja töötada. Palume   vanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb,   kooli  puudumisest teavitada. E-õppe vahendeid kasutades on võimalik korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.
Terviseameti soovitused.

Loe lisa

Bussikoolitus

[ 18. veebruar 2020; 09:05; ]

Loe lisa

Lääne-Harju valla koolidevahelised võistlused saalijalgpallis

20. veebruaril toimusid meie kooli saalis Lääne-Harju valla koolidevahelised saalijalgpalli esivõistlused, mille võitis meie kooli võistkond koosseisus Alex Džumadil, Matvei Borodin, Indrek Leetmaa, Aron Villmann, Maksim Kadushkin, Veiko Münt ja Ruslan Tsehhonadski.
Kohtunikeks olid meie kooli vilistlased Kermo Muraveiski ja Martin Kurilenko ning Ott Rasmus Grigorenko ja Laura Hiie. Aitäh osalejatele ja kaasaelajaile.

Loe lisa

Teade

Anname teada, et käesoleval õppeaastal on ekooli sõnumite saatmise süsteemis ilmnenud probleem, mistõttu õpetajad (aga võibolla ka lapsevanemad) ei näe, et on saabunud  uus sõnum.  Seda  ei juhtu kõikide kirjadega, aga mille järgi süsteem otsustab meile kirja saabumisest mitte teada anda, ei ole kahjuks selge.
Seega, kui olete  ekooli kirjutanud ja teile ei ole vastatud, siis […]

Loe lisa

Lääne-Harju valla koolidevaheline võistlus saalijalgpallis

[ 20. veebruar 2020; 10:00; ]

Loe lisa

Koolipsühholoogi vastuvõtt

[ 18. veebruar 2020; 09:00 to 14:00. ]

Loe lisa