Klassidevaheline võistlus saalijalgpallis

Loading

4. märtsil toimusid Vasalemma Põhikoolis klassidevahelised võistlused saalijalgpallis. Võistlused on traditsioonilised ja on toimunud juba aastaid. Seekord oli võistlejaid üllatavalt palju,  kõik klassid olid oma võistkonnaga esindatud, lisaks toimus esmakordselt  arvestus ka tüdrukutele. Igas vanuseklassis (4.-6.kl.; 7.-9.kl. ning tüdrukud) oli 3 võistkonda.

4.-6.klasside arvestuses võitis 6.klass, teise koha saavutas 4.klassi võistkond ning kolmas oli 5. klass.

7.-9. klasside arvestuses võitis üllatuslikult 7. klass, kelle soov võita ja  mänguoskus oli teistest üle, teine oli 9.klass,  kus poiste puudusel mängisid ka kaks tüdrukut ja kolmas oli 8.klass.

Tüdrukute arvestuses võitis oodatult 9.klass, teine oli 8.klass ja kolmas 6. ja 7. klassi ühisvõistkond.

Võistkondades mängisid: 4. klass – Ervin Tamm, Kristjan Martin Puusepp, Martin Gontšarov, Martin Pae,  Kevin Nuut; 5. klass – Aleks Anissimov,  Martin Uuemõis,    Enrike Urb,  Eerik Juhan Maltna,  Moonika Pae; 6. klass – Kaupo Soopa, Kenno Muraveiski,   Taavi Lambing, Andres Olema, Mark Bagrov; 7. klass – Kristjan Kasvand,   Sven Paalberg, Marek Pihel, Martin Idarand, Rando Vahtriku, Martin Alliksaar; 8. klass – Vitali Borovikov, Marko Tõnisson, Janar Milbach, Riko Põldsaar,   Sander Mellis, Alan Taal; 9. klass – Henry Tilk, Riivo Saarma, Tanel Mitt, Rutt Soorsk, Kätriin Rootsmann.

Tüdrukud: 6.,7. klass – Birgit Gergents, Kristina  Karpov, Kristiina Jeedas, Elis Augasmägi, Jaana Kallastu,  Katri Johanna Lahi; 8. klass – Elfrida Kivikin, Janet Kukk,  Kerdi Kukk,  Agnes Malve, Anastasia Belskaja; 9. klass – Anu Grete Oder, Rutt Soorsk, Kätriin Rootsmann, Marje Kask, Liis Neštšadim.