Stiilinädal koolis

Stiilinädal koolis

15.-19. veebruarini toimub Õpilasesinduse eestvedamisel koolis stiilinädal. Sel nädalal on kõikidel, ka õpetajatel, vabadus riietuda tavapärasest erinevalt.

Esmaspäev, 15.02 – sõbrapäeva teemaline päev. Sõbrapäev seostub meile tavaliselt punase värvi ja südametega. Sel päeval saate näidata, kui palju te oma sõpradest tegelikult hoolite.

Teisipäev – 16.02 – kauboi- ja  kantristiil. Nende stiilide juurde kuuluvad lahedad saapad, kaabud ja narmad. Kui kantristiilis kantakse rohkem beežides toonides riideid, siis kauboistiili juurde kuuluvad eresinised teksapüksid või -seelik, nahkpüksid, erinevad ruudulised särgid, erinevate mustritega rätid.

Kolmapäev, 17.02 – maffiapäev. Sel päeval on kõik eriti salapärased. Tavaliselt armastavad maffialiikmed musta, kannavad tumedate klaasidega prille, pikki mantleid. On ka maffiabosse, kes armastavad valget. Valge näitab ju siiki jõukust ja nii ei kahtlusta neid keegi…

Neljapäev, 18.02 – täpid, ruudud, triibud. Kantakse täpilisi, ruudulisi või triibulisi riideid.

Reede, 19.02 – tegelaskuju päev. Kujuta end ükskõik millise muinasjutu-, multika- või filmikangelasena.