Liikumisnädal

Liikumisnädal

Aprill on südamekuu. 9.-15. aprillini toimub meie koolis liikumisnädal, mille eesmärgiks  koolis on pöörata tähelepanu füüsilisele aktiivsusele. Iga laps ja täiskasvanugi peaks iga päev liikuma vähemalt 1 tunni. Sellepärast kutsume üles õpilasi liikumisnädala raames iga päev üles märkima oma igapäevasid füüsilisi tegevusi, olgu see siis kõndimine, jooksmine, rattaga sõitmine, ujumine, rulluisutamine vms. Kirja tuleks panna kas aeg, mis liikumisele kulus, distantsi pikkus või sammude arv ühes päevas. Auhinnaks on hea tervis ja võidavad kõik!

Liikumisnädalal on kooli oodata ka külalisi. Jaanus Väljamäe tutvustab 10. aprillil 6.-9. klassi õpilastele discgolfi, 12. aprillil kell 11.20 kõneleb Erik Orgu õpilastele tervislikust toitumisest.