Teade

Loading

Teade

Vastavalt Vabariigi Valitsuse otsusele on koroonaviiruse leviku tõkestamiseks  kõik koolid alates esmaspäevast, 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni suletud. Õppetöö jätkub distantsõppe vormis. 

Lisaks õppetööle ei toimu koolimajas ka ringe ega treeninguid. Õpetajad käivad vajadusel koolimajas õppetööd korraldamas ja koordineerimas. Peatatud on ka valla huvikoolide, raamatukogude jm huviasutuste töö. 

Õpetajad saadavad õpilastele õppeülesandeid ja vajalikku õppeinfot e-kooli vahendusel.     Õpilased peavad igapäevaselt e-koolist jälgima, millised kodutööd on antud ja esitamise tähtaegadest kinni pidama. 

Palume ka kodusel õppel viibides kindlasti järgida Terviseameti kõiki nõudeid antud olukorras. Õpilastel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning nad peavad viibima kodus. Lapsevanematel palume jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.  

Palun hoidke end kursis infoga Terviseameti veebilehel. Palume tutvuda viidatud Terviseameti veebilehel toodud üksikasjaliku infoga koroonaviiruse COVID-19 leviku, haigusnähtude ja soovituste kohta. Terviseameti veebilehel on toodud vastused korduma kippuvatele küsimustele lapsevanemale, koolidele ja õpilastele. 

Küsimuste korral palun pöörduge kooli e-posti aadressil vasalemmapk@gmail.com või telefonil 6713 335 

About Toimetaja

  •