Vene keele teatevõistlusel II koht

Vene keele teatevõistlusel II koht

29.märtsil toimus Rakvere Reaalgümnaasiumis IX üle-eestiline vene keele teatevõistlus VIII-IX klassidele, mille ellukutsujaks on Pushkini Instituut Tallinnas. Kohal olid kümne kooli kuueliikmelised võistkonnad üle Eesti (Tallinna J. Westholmi Gümnaasium, Tallinna 21. Kool, Saue Gümnaasium, Kunda Gümnaasium, Vinni-Pajusti Gümnaasium, Haapsalu Põhikool, Laulasmaa Kool, Vasalemma Kool ja Paikuse Põhikool). Lääne-Harju vallast olid esindused väljas Laulasmaa Koolil ja Vasalemma Põhikoolil.
Vasalemma Põhikooli esindasid VIII klassi õpilased Indrek Leetmaa ja Veiko Münt ning IX klassi õpilased Melani Lisset Sõitja, Maris Valdmees, Simar Villmann, Theresa Saida Radha´a.
Kodutööna tuli ette valmistada 3-4 minutiline oma kooli tutvustus – Vasalemma õpilased tegid video kooli kohta, lisaks tõlkisid koolilaulu sõnad vene keelde ja kandsid ette.
Edasi toimusid erinevad võistlused (vaadati filmi Rakvere linna ja reaalgümnaasiumi kohta ja selle põhjal mängiti Kahooti ning täideti lünkharjutus, järgmisena peeti maha Kuldvillak ja viimase ülesandena tuli koostada haiku vabal teemal ja see ära kaunistada).
Vasalemma Põhikooli võistkond tuli õnnelikena koju saavutatud II kohaga.