Esileht


Vasalemma Põhikooli roheblogi

https://vasalemmarohekool.blogspot.com/

Algklasside teaduskonverents

Kevadised õppekäigud

 

Uudised

Algklasside teaduskonverents

19. aprillil toimus I-IV klassi õpilaste teaduskonverents. I klassi õpilased  tutvustasid oma uurimistööd 2024. aasta loomast saarmast, II klass aasta puust tammest, III klass aasta linnust käost ja IV klass aasta kalast kohast. Konverents lõppes viktoriiniga.

Eelkool alustab

Ootame 1. septembril I klassi astuvaid Vasalemma kooli piirkonna (Lemmaru küla, Maeru küla, Nahkjala küla, Vasalemma alevik,
Veskiküla, Ämari alevik) lapsi eelkooli 4.,11., 18. aprillil ja 2. ning 16. mail. Tegevused toimuvad ajavahemikus kell 12.20-14.15 õppe-spordihoones. Lastega tegelevad õpetajad Triin Põldsalu, Helen Hiie ja sotsiaalpedagoog Natalja Leppik.

Känguru 2024

21. märtsil toimub juba 26 korda üleriigiline matemaatikavõistlus KÄNGURU. Meie koolist osaleb seekord võistlusel 36 õpilast I-IX klassist.
Võistlus toimub 2.-3. tunni ajal I-IV klassi õpilastele spordihoones, V-IX klassi õpilastele muusikaklassis.

Metsapäeva tähistamine

21. aprillil tähistame metsapäeva. 5.-6. tunni ajal vaatavad VI-VIII klassi õpilased režissööri ja stsenaristi Martti Helde dokumentaalfilmi “Vara küps”.  Film soovib näidata, millises seisus on Eesti mets täna ning anda   ülevaate, mis juhtub kolmekümne aasta pärast, kui me ei võta kohe kaitsealuste metsade kaitseks midagi ette. Film kannab autori sõnul ühest sõnumit: “Kaitsealad kaitse alla!”

Taotluste esitamine I klassi astumiseks

Alates 1. märtsist kuni 30. aprillini saab esitada taotlusi I klassi astumiseks. Taotlus tuleb esitada Lääne-Harju Vallavalitsusele läbi e-keskkonna ARNO (https://piksel.ee/arno/laaneharju/).
Elukohajärgse munitsipaalkooli määramise tingimused ja kord
Elukohajärgse kooli määramine 2024/2025 õa

23. veebruari koolipäev

Reedel, 23. veebruaril on lühendatud koolipäev. 1. tunni ajal toimub Eesti Vabariigi 106. aastapäeva aktus, sellele järgneb 3 õppetundi. Pikapäevarühm ei tööta ja pikapäevarühma toitlustamist ei ole. Koolibuss viib õpilased koju kell 12.21 ja 13.11 Vasalemma ja kell 12.34 Ämarisse ja Rummule.
Algab koolivaheaeg, mis kestab kuni 3. märtsini.

Algas rohejaht

KOGU KOKKU ALUMIINIUMIST KÜÜNLAÜMBRISED JA VÄIKE VANAELEKTROONIKA (nt vanad telefonid, tahvelarvutid, sülearvutid, juhtmed, laadijad jm väike vanaelektroonika), ET MUUTA EESTI KESKKONDA ROHELISEMAKS
ja too need kooli oma õpetaja kätte.