Harjumaa koolidevahelised jalgpallivõistlused

Harjumaa koolidevahelised jalgpallivõistlused

27. septembril toimusid Harjumaa koolidevahelise jalgpallivõistluse alagrupiturniirid kuni 7. klassile ja 8.-9. klassi võistkondadele.  Meie mängisime Keila kunstmuruväljakul Paldiski Vene Gümnaasiumi,  Paldiski Gümnaasiumi ja Keila Kooli võistkondadega.  Kuna edasi sai vaid 1 võistkond,  siis oli üpris ilmne, et meil erilist lootust ei ole ( Keila võistkonnad on lihtsalt meie jaoks liiga tugevad).  Aga vähemalt saime võrrelda oma oskusi teistega.  Nooremad olid seekord veidi tublimad.  Saadi 1 võit ja 2 kaotust. Väravaid lõid väikesed ka rohkem  kui suured.
Üks kogemus jälle juures.
Meie kooli esindasid: Vitali Borovikov,  Janar Milbach,  Marko Tõnisson,  Kristjan Kasvand,  Marek Pihel,  Sven Paalberg,  Alan Taal,  Martin-Daniel Nilk,  Martin Maiorov,  Kenno Muraveiski,  Kaupo Soopa,  Mark Bagrov,  Taavi Lambing,  Ervin Tamm,  Kristjan-Martin Puusepp,  Martin Gontšarov,  Andres Olema.