Konkursid

2015/1016. õppeaasta

• Eesti Lennuameti korraldatud joonistuskonkurss “Lennukad jõulud”
    I koht – Geethe Pikkpõld – VIII klass
  • Keskkonnaameti jäätmetekke vähendamise nädala viktoriin
    I koht – VII klassi võistkond  koosseisus Karmen Vaikla, Kert Poogen, Reigo Kasmann, Tarmo Univer

2013/2014. õppeaasta

• Tervise Arengu Instituudi poolt korraldatud joonistuskonkurss “Koolisöökla 2050”
    III koht – Brigite Sallo – VII klass

2012/2013. õppeaasta

• Üle-eestiline animalistliku kunsti konkurss “Loom, lind ja inimene”
    4.-6. klassi õpilaste vanuserühmas saavutas I koha VI klassi õpilane Katrin Jeedas tööga “Minu koer”
    Ära märgiti VII klassi õpilase Gerli Vahtriku töö “Lõvikuningas.” Juhendaja õp. Viia Garelis
  • Metsanädal 2013 joonistusvõistlus “Metsavaht hunt”
    Eripreemia – Gerli Vahtriku – VII klass

2011/2012. õppeaasta

• Eesti Rahva Muuseumi korraldatud laste joonistlusvõistlus “Minu kingitus”
    5.-8. klassi õpilaste vanuserühmas märgiti ära Heli Tamme (5. klass) töö.
  • Maakondlik inglise keele teemapäev LONDON
    8. klassi võistkond (Elis Augasmägi, Kristina Karpov, Karin Koemets, Stivo Sirel ja Andres Olema) – 6. koht (viktoriin)
  • Harju maakonna vene keele konkurss-festival “Loeme ja laulame vene keeles”
    Kerda Põldma  – 8. klass – I koht (luuletus)
    Karin Koemets – 8. klass – IV koht
    Merilin Saar – 8. klass – V koht (laul)

2010/2011. õppeaasta

• Vasalemma Põhikooli mudilaskoorile  õp Helen Tensbeki juhendamisel omistati II kategooria ja  koor pääses XI noorte laulu- ja tantsupeole.
  • II klassi õpilane Sander Siil sai Harju ja Rapla maakonna õpilaste liiklusteemalisel loomingukonkursil lohutusauhinna.
  • RMK korraldatud joonistuskonkursil “Metsapostkaart” osalesid III klassist Ranar Rank ja Andri Lauri, V klassist Johanna Kaupmees, Gerli Vahtriku ja Johanna Varik, VII klassist Taavi Lambing ja Kristina Karpov, VIII klassist Rando Vahtriku ja Hendrik Õunapuu.  Hendrik Õunapuu postkaart valiti 100 parima hulka.
  • III klassi õpilane Andri Lauri joonistus “Kes sõpru tahab, peab ise sõbralik olema” võitis Tallinna Linnamuuseumi Lastemuuseumi joonistuskonkursil “Hea sõnumiga pildid” ühe kümnest peaauhinnast.  Konkursil osalesid veel III klassi õpilased Keiri Tohvrel, Tuuli Truumaa, Alo Martin Pallase, Ranar Rank, Andra-Mai Ilves ja Geethe Pikkpõld. Juhendaja õp Viia Garelis.

2009/2010. õppeaasta

• Kiitus Eesti Ornitoloogiaühingu poolt korraldatud Aasta lind 2009 kodukaku joonistusvõistlusel osalenud järgmistele õpilastele:
    Reelika Hunt, Kirkke Eliise Põldsalu, Kristina Karpov, Rutt Soorsk, Karin Koemets, Rando Vahtriku, Eliis Irv, Marje Kask.
    Marje Kask saavutas 12-17-aastaste osalejate hulgas II-IV koha. Juhendaja õp. Viia Garelis.