Osalemisest maakondlikel olümpiaadidel

Osalemisest maakondlikel olümpiaadidel

13. jaanuaril 2018 toimus Vene Kultuurikeskuses vabariiklik vene keele ainevõistlus 7.-8. klasside õpilastele. Üritus oli pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale.Võistlusel osalesid 7. kl õpilane Veiko Münt, kes saavutas I koha ja 8. kl õpilane Maris Valdmees (II koht).

3. veebruaril toimus Saue Gümnaasiumis vabariikliku bioloogiaolümpiaadi maakonnavoor, kus osalesid 6.klassist Liisu Grabbi (VI koht) ja Liisa-Maria Laide, 7. klassist Indrek Leetmaa ja Veiko Münt, 8. klassist Maris Valdmees (IV koht) ja Melani Lisset Sõitja (V koht), 9. klassist Andreas Korjas (III koht) ja Tarmo Univer (VI koht).

7. veebruaril Jüri Gümnaasiumis toimunud matemaatikaolümpiaadi maakonnavoorus esindasid kooli Indrek Leetma (XI koht) ja Veiko Münt 7. klassist ja Simar Villmann 8. klassist.

Maakondlikul ajaloo-olümpiaadil osalesid 6. kl õpilane Liisa-Maria Laide, 7.kl õpilane Veiko Münt ja 9. kl õpilased Andreas Korjas ja Tarmo Univer.

15. veebruaril osales III klassi võistkond  maakondlikul õpioskuste võistlusel, saavutades 34 võistkonna hulgas 21.-23. koha.

Aitäh olümpiaadidel osalenud õpilastele ja nende juhendajatele õp Marje Hiiele, Pilvi Remmikule, Tiina Siedermannile, Kristjan Väljatagale ja Tiiu Turnasele!