Harjumaa 9. klasside õpilaste geograafia teemapäev

Harjumaa 9. klasside õpilaste geograafia teemapäev

Harjumaa 9. klasside geograafia teemapäeva võõrustajaks 17. veebruaril oli seekord Vasalemma Põhikool. Selliseid teemapäevi korraldatakse neljandat aastat. Eesmärk on tekitada huvi loodusainete vastu, kinnistada õpitut, saada  uut infot, ning arendada õpilaste kuulamis-ja analüüsioskust. Igal päeval on kindel teema ja külas üks huvitav loodusemees, kes viib läbi loengu. Loengule järgneb viktoriin, kus  õpilased saavad omavahel võistelda. Meie kooli külaline oli  ornitoloog ja looduskaitsja Tiit Randla, kes rääkis India loodusest. Osalejaid oli 14 koolist ja võistkondi kokku 17. Vasalemma kooli esindasid  Kristiina Justus, Marek Pihel ja Sven Paalberg. Järgmine teemapäev toimub Ruila Põhikoolis.