Harjumaa koolidevahelised võistlused teatejooksudes

Harjumaa koolidevahelised võistlused teatejooksudes

16.septembril toimusid Kosel järjekordsed Harjumaa koolide vahelised võistlused  teatejooksus. Vasalemma kool ei olnud aastaid nendel võistlustel osalenud, kuid sel aastal võtsime julguse rindu ja läksime proovima. Lapsed esinesid tublilt. Olime kooli algusest peale  harjutanud teatepulga üleandmist ja sprintinud.

Meie koolist võistlesid 4.-5.klassi poisid ja tüdrukud ning 8.-9.klassi poisid ja tüdrukud.

Osalesime pendelteatejooksudes ning 4x100m teatejooksus vanematele õpilastele ning 4x50m teatejooksus noorematele õpilastele. Vanemate õpilaste  pendelteatejooksu võistkond diskvalifitseeriti, kuna teatepulk kukkus maha ja ei toimunud reeglitepärast teatevahetust. Noorematel õpilastel õnnestus jooks päris hästi. Täpsed tulemused ei ole veel tänaseks selgunud.

Eriti tublid olid 8.-9.klassi tüdrukute 4x100m jooksjad, kes saavutasid 5. koha, alla jäädi ainult suurte koolide võistkondadele.

Võistlustel käisid: Kerlin Trepp, Kerli Piilbak, Chris Eric Kuktalu, Hendrik Rootsmann, Gerli Vahtriku, Johanna Kaupmees, Brenda Prants, Kristjan-Martin Puusepp, Martin Gontšarov, Martin Pae, Joseph-Vincent Härm, Rivo Altmets, Marek Pihel, Martin Alliksaar, Iris Tohvrel, Liisa Kallastu, Anna-Liisa Pill, Elfrida Kivikin, Kerdi Kukk, Alan Taal, Riko Põldsar, Marko Tõnisson.