Kooliaasta alguse informatsioon seoses viirusohuga

Loading

Kooliaasta alguse informatsioon seoses viirusohuga

Arvestades praegust epidemioloogilist olukorda ja meie väikese mahutavusega koolisaali, ootame  aktuse ajal saali  maksimaalselt 2 esimese klassi õpilase saatjat. Vanemate klasside õpilaste vanematel palume seekord aktusel mitte osaleda. Olgem mõistvad ja hoidkem üksteist! 

Kooliaastat alustame tavapäraselt kontakttundidega. Võimalusel viiakse tunde läbi õues. 

Kool on varustatud isikukaitsevahenditega. Desinfitseerimisvahendid on paigutatud kooli sissepääsude juurde ja klassidesse. 

Riskirühma kuuluvad koolitöötajad ja õpilased kannavad vajadusel kaitsemaski.  

Oluline on õpilastele nii kodus kui koolis rõhutada regulaarse kätepesu vajadust.  

Soovitame õpilastel vahetundides viibida võimalikult palju  õues. 

Hingamisteede haiguste sümptomitega (köha, nohu, palavik, kraapimistunne kurgus, üldine nõrkus- ja väsimustunne) õpilane peab jääma koju, tema õppetöös osalemise korraldab kool distantsilt. 

Kui õpilane koolis haigestub, siis antakse talle kaitsemask ning isoleeritakse teistest õpilastest. Kool teavitab haigestumisest õpilase vanemat, kes peab toimetama õpilase koju. 

Kui haigestunu terviseseisund silmnähtavalt halveneb, helistab kool 112. 

Selleks, et viiruse levikut pidurdada, peab haigestunud õpilase vanem teavitama kooli, kui COVID-19 diagnoos õpilasel on leidnud kinnitust. 

Haigestunuga lähikontaktis olnud õpilased (kui perekonnas on COVID-19 nakatunu) peavad jääma 14 päevaks koju distantsõppele. 

Viirusohu kasvamisel  tegutseb kool vastavalt kujunenud olukorrale  ja informeerib  õpilasi ja lapsevanemaid jooksvalt. 

 

About Toimetaja

  •