Koostöö Haapsalu Kutsehariduskeskusega

Koostöö Haapsalu Kutsehariduskeskusega

Haapsalu Kutsehariduskeskus kutsus meie kooli 7.-9. klassi õpilasi osalema käesoleval ja järgmisel õppeaastal    projektis „Koolinoorte ühised huviringid Haapsalu Kutsehariduskeskuses.”

Õpilastele tutvustatakse huviringide kaudu Haapsalu Kutsehariduskeskuses õpitavaid erialasid, mis võimaldab neil saada ülevaadet oma võimetest ning tulevikus paremini kujundada oma karjäärivalikuid. Huvilised  saavad osaleda õppeaasta jooksul 4 erinevas ringis kokku kaheksal korral: 27. septembril – puutöö, 1. novembril – ehitus, 29. novembril  ja 10. jaanuaril – fotoring, 7. veebruaril ja 6. märtsil arvutiring, 10. aprillil toiduvalmistamine, 15. mail teenindus.  Igas ringis saab koolist osaleda kuni 9 õpilast.  Ringi toimumise päeval viib kooli juurest kell 14.15 väljuv buss õpilased Haapsalu Kutsehariduskeskusesse ja toob õhtul taas kooli juurde tagasi.