Saalijalgpall

Saalijalgpall

Osalesime Eesti Koolispordi Liidu saalijalgpalli turniiri rahvaliigas, s.t. võistkonnas ei tohtinud olla mängijaid, kes omavad Eesti Jalgpalliliidu litsentsi.

Alagrupimängudel Viimsis jäime 3. , seega luhtus ka edasipääsu võimalus.  Suur oli   üllatus, kui koolispordiliidust tuli kiri, et oleme siiski finaalturniirile loositud.  Selgus, et 2. jäänud Viimsi võistkonnas polnud kõik päris aus.  Finaalmängud  toimusid  Raplas 2. märtsil.

Ei tea, kas Vasalemma kliima ei ole piisavalt soodne laste kasvuks või on viga muus, igal juhul olid meie vastased oluliselt suuremad, kiiremad ja osavamad.  Poisid andsid endast parima, aga vastased olid seekord lihtsalt paremad.   15 finalisti hulgas oli vaid 4 põhikoolide  võistkonda – gümnaasiumidel on mängijate osas loomulikult ka suuremad valikuvõimalused.

Võistkonnas mängisid: Marek Pihel, Kritjan Kasvand, Sven Paalberg, Martin Alliksaar 8. klassist ning Marko Tõnison, Janar Milbach, Egon Gergents ja Alan Taal 9. klassist.